Služby

Lezecké stěny

Díky mnohaletým zkušenostem a široké škále používaných materiálů dokážeme navrhnout, vyrobit a instalovat stěny do jakéhokoliv prostředí a pro jakékoliv použití. Nabízíme jak standardně vyráběné segmenty, tak i stěny zhotovené na zakázku přesně dle přání zákazníka.

Nosná konstrukce | Opláštění
Ochrana stěn

> Dozvědět se více

Dětská hřiště

Představujeme vám bezmála 50 různých lezeckých stěn určených pro veřejná prostranství. Všechny tyto stěnky jsou certifikovány podle ČSN EN 1176-1:2009. Díky certifikátu máte jistotu, že naše stěny splňují bezpečnostní a hygienické předpisy.


Reference | Katalog TR dětská hřiště

> Dozvědět se více

Výroba chytů a struktur

Naši nabídku chytů tvoří několik řad lezeckých chytů určených jak pro širokou veřejnost, tak pro výkonnostní lezce. Jednotlivé řady jsou unikátní svým tvarem a funkcí.


E-shop

> Dozvědět se více

Výcvikové polygony a lanová centra

Zrealizovali jsme rovněž několik polygonů pro nácvik výškových prací, stěn pro požární sport a lanová centra.

Reference

> Dozvědět se více

Revize stěny

Jako výrobci lezeckých stěn vám nabízíme možnost pravidelné roční revize. Revize spočívá zejména v kontrole: opláštění, nosné konstrukce, kotvení, postupových jistících bodů, vratných bodů, chytů a ostatních částí stěny.

> Dozvědět se více

Stavění cest

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout služby stavěčů, kteří u nás patří k absolutní špičce. Podílejí se například na stavbě cest v největším lezeckém centru BigWall a někteří mají zkušenosti i se stavbou závodních cest.

> Dozvědět se více