Chyty

Víme, že kvalita chytů a jejich rozmanitost je zásadní pro úspěšné provozování vaší stěny. Proto nabízíme širokou paletu našich chytů v různých designech a stále vyvíjíme nové tvary. Pro vaši větší bezpečnost jsou naše chyty opatřeny Antiexplosion systémem. V chytu je zabudována ocelová pružina, která v případě rozlomení chytu brání pádu úlomků chytů na zem.

 

 

K našim nejoblíbenějším chytům patří chyty řady Organic. Jedná se o sérii, která čítá přes 200 různých tvarů v jednotném designu. Kromě toho, že cesty postavené z chytů jednotného designu vypadají lépe, usnadňuje to lezcům i orientaci při lezení cest po barvách.

 

Specialitou jsou naše chyty řady Natural, které jsou věrnými kopiemi skalních chytů.

VzorovyChytRadyANaší novinkou jsou chyty řady A. Vyznačují se precizním zpracováním, bezpečností a zajímavými tvary.

VzorovyStartovniChytPopisování cest na stěně je problém, který řeší většina provozovatelů různými cedulkami. Ty se snadno ničí a nevypadají hezky, proto přicházíme s originálním řešením. Vyvinuli jsme chyt s otvorem, ve kterém je vložena kartička s popisem cesty. Kartička je kryta polykarbonátovým plexisklem o síle 3 mm. Výměna popisu cesty je velmi jednoduchá. Stačí, odmontovat chyt a ze zadní strany vložit nový popis. Startovní chyty vyrábíme v široké škále barevných odstínů. Mohou tak být součástí jednotlivých barevně odlišených cest.

Pokud by vám však naše nabídka nestačila, rádi vám dodáme chyty od dalších renomovaných výrobců, jako jsou například: AIX, Samsara, Lapis, Bleustone atd.

 

 

Struktury

Struktury vyrábíme z překližkových desek. Což umožňuje snadnou instalaci malých stupů pomocí vrutů. Standardně jsou osazeny vrutovacími maticemi pro upevnění chytů a povrchem TR friction II.

  • Jednoduché trojúhelníkové struktury jsou vítaným zpestřením každé stěny nebo boulderovky.
    Struktury dodáváme ve třech velikostech.
  • Složité půlkulaté struktury jsou především určeny pro boulderovky, ale své uplatnění najdou i na větších lezeckých stěnách, kde je potřeba rozčlenit velké, jednotvárné plochy. Tyto struktury jsou skvělá volba pro ty, kteří chtějí svým zákazníkům poskytovat stále něco nového.