O nás

Společnost TR Lezecké stěny byla založena v roce 1996 jako jedna z prvních firem svého druhu v České republice a  postupem času se stala nejvýznamnějším výrobcem lezeckých stěn v ČR.  V roce 2008 proběhla transformace firmy na společnost TR-walls, spol. s r.o.

Nabízíme nejen naše dvacetileté zkušenosti s projektováním a výstavbou lezeckých stěn, ale máme i zkušenosti s jejich provozem. Podílíme se na provozu lezeckých center Tarnogaj Wroclaw vystavěné v roce 2011 a BigWall Praha – největší lezecké centrum ve střední Evropě, otevřené v roce 2013. Díky tomu známe stěny i z pohledu uživatele a využíváme nabyté zkušenosti  při navrhování nových projektů.

Náš tým odborníků, budovaný s dlouhodobou perspektivou zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu našich produktů. Mezi našimi designery naleznete aktivní lezce, konstrukce navrhují autorizovaní statici, velká část pracovníků ve výrobě pracuje ve firmě od jejích počátků a samozřejmě nesmíme zapomenout na skupinu zkušených montérů, která je tvořena kvalifikovanými tesaři a truhláři.

Neustále pracujeme na vývoji nových materiálů a technologií jejich zpracování. Jako příklad můžeme uvést systém našich laminátových panelů TR-compact, vysoce odolný povrch překližkových desek TR-friction II a mnoho dalších vylepšení. Vždy klademe velký důraz na dokonalé zpracování všech detailů na stěně. K tomu nám mimo jiné pomáhá využití CNC technologie. Samozřejmostí je bezpečnost našich konstrukcí, která vyplývá ze striktního dodržování norem. Zejména EN 12572.

Přestože jsme za dobu naší existence vybudovali několik tisíc m2 lezeckých stěn, je pro nás každá nová akce velkou výzvou a vždy se snažíme nabídnout našim zákazníkům individuální řešení.

Tomáš Rakovič

majitel společnosti

ONasFotka