OCHRANNÉ PRVKY

Ochrana stěny - protože ani ten nejodolnější povrch nevydrží časté nárazy ocelových karabin, nebo tření od lana, vyvinuli jsme několik variant ochrany stěny. Smyslem těchto doplňků je udržet stěnu co nejdéle bez potřeby oprav.

OchranaHranOcel

Lišta na ochranu hran ocelová pasovina – ekonomická a funkční varianta. Není vhodná pro venkovní stěny

OchranaHranNerez

Lišta na ochranu hran nerezová pasovina – nerezové lišty perfektně vaši stěnu ochrání bez potřeby jakékoliv údržby - vhodná i pro venkovní použití.

OchranaHranPulkulaty

Lišty na ochranu hran nerezový půlkulatý profil – luxusní varianta ochrany hrany. Krásný detail, který podtrhne dokonalé zpracování vaší stěny. Samozřejmě vhodná i pro venkovní použití.

TlumicNarazu

Tlumič nárazů karabin – při cvakání expresek a zejména při stahování lana narážejí těžké ocelové karabiny do pláště stěny. To způsobuje nejen nepříjemný hluk na stěně, ale především dochází k poškozování povrchu stěny. Proto jsme vyvinuli náš unikátní tlumič nárazů karabin. Základem této ochrany stěny je rámeček opatřený povrchem TR-friction II. Samozřejmostí je tedy možnost volby barvy. Do rámečku je vsazena tlumící pryžová vložka. Montáž na stěnu je velmi jednoduchá. Pouze pomocí vrutů.

PodlahoveListy

Podlahové lišty – všimli jsme si, že vlivem vytírání podlahy pod stěnou často dochází k znečištění spodní části stěny. Nabízíme proto možnost olištování stěn. Vyrábíme lišty z vodovzdorné překližky. Tyto lišty jsou opatřeny lesklým nátěrem, který může mít stejný barevný odstín jako stěna. Lišty mají výšku 5 cm a na své vrchní hraně jsou opatřeny fazetou.