Stavění cest

Mít moderní stěnu, která nabízí všechny možné profily od ukloněných až po velmi převislé je pouze základ úspěchu. Je velmi důležité, postavit na stěně kvalitní cesty a ty obměňovat, aby lezcům nezevšedněly. Kdo někdy zkusil postavit pěknou cestu na stěně ví, že to není zdaleka tak jednoduché, jak to vypadá. Kvalitní stavěč by měl mít především dlouholeté zkušenosti s lezením a především cit pro správné vyvážení všeho, co má správná cesta obsahovat. (správná obtížnost, vyrovnanost, bezpečné cvakání, pohybově zajímavé kroky atd.).

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout služby profesionálních stavěčů Viktora Pařízka  Vildy Chejna, kteří u nás patří k absolutní špičce. Mají dlouholeté zkušenosti se stavbou závodních cest a především  staví cesty a bouldery v našem lezeckém centru BigWall Praha.

 

IMG_2009 2000 [101561]

 

Pokud máte zájem o stavění cest, zavolejte nám prosím na tel.: 00420 603 417 334, nebo pošlete e-mail na:

info@lezeckesteny.cz

Údržba chytů

Pro stavbu kvalitních cest je potřeba mít kvalitní a hlavně čisté chyty. Použité chyty je třeba ze stěny sejmout a důkladně omýt, nejlépe vysokotlakým čističem (Wap, Karcher a pod.). Pokud nemáte k dispozici toto zařízení, nebo se tím jen prostě nechcete zabývat, nabízíme Vám možnost sejmutí chytů ze stěny a jejich omytí. Víme, že potřebujete stěnu začít provozovat co nejdříve. Proto naplánujeme práce tak, aby proběhly co nejrychleji a co možná nejméně omezily provoz stěny.

Pokud máte zájem o údržbu chytů, zavolejte nám prosím na tel.: 0042 603 417 334, nebo pošlete e-mail na:

info@lezeckesteny.cz